Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3  im. Generała Tadeusza Bora-Komorowskiego
39-200 Dębica  ul.Kraszewskiego 37  woj.podkarpackie  telefon-fax 146813289


 

 
 

   
 
 
   

Z życia szkoły


14 marca 2015

14 marca 2015 roku odbył się Dzień Otwarty Szkoły połączony z zapisami do klasy pierwszej. W tym dniu dzieci mogły poznać szkołę, przyszłych kolegów i koleżanki. Spotkanie rozpoczęto prezentacją multimedialną w świetlicy szkolnej. Następnie dzieci obejrzały przedstawienie wykonane przez uczniów klasy 3a. Wzięły udział w zajęciach rytmicznych, plastycznych i zabawach językiem angielskim. W pozostałych salach odbywały się zajęcia dla zainteresowanych przyrodą, grami komputerowymi lub gimnastyką na wesoło. Rodzice przyszłych uczniów mogli skorzystać z konsultacji szkolnego logopedy. Na dzieci czekało wiele atrakcji i niespodzianek. Przez cały czas czynna była loteria fantowa i kawiarenka szkolna.


19 grudnia 2014

19 grudnia 2014 r. odbył się opłatek szkolny, podczas którego zostały wręczone nagrody laureatom konkursu "Bożonarodzeniowe okruchy".


17 grudnia 2014

17 grudnia 2014 roku został rozstrzygnięty szkolny konkurs plastyczny "Wolny od uzależnień, stop nałogom - wybieram zdrowie".
Nagrodzone zostały prace następujących uczniów:
Natalia Oskarbska 4a
Przemysław Otulski 5a
Marta Bielatowicz 5c
Marlena Ozga 5c
Aleksandra Krystek 6a

10 grudnia 2014

10 grudnia 2014 r. w klasach czwartych odbyły się zajęcia profilaktyczno-wychowawcze przeprowadzone przez komisarz Bożenę Lisak z wydziału prewencji Komendy Powiatowej Policji w Dębicy. Tematem zajęć była odpowiedzialność nieletnich przed prawem.

15 października 2014

15 października w naszej szkole odbyła się akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej.
Pan Dyrektor złożył życzenia całej społeczności szkolnej i wręczył nagrody.
Uczniowie i Rodzice podziękowali nauczycielom za trud włożony w edukację i wychowanie.
Uroczystość umiliły występy młodych artystów z klas drugich przygotowane pod kierunkiem pani Marzeny Kuchaj, pani Elżbiety Kabary i pani Anny Winnickiej.
6 października 2014

6 października 2014 r. odbyło się spotkanie klas pierwszych z komisarz Bożeną Lisak z wydziału prewencji Komendy Powiatowej Policji w Dębicy. Tematem spotkania było bezpieczeństwo ucznia w drodze do szkoły i ze szkoły do domu.

30 września 2014

30 września nasza szkoła obchodziła Święto Patrona - generała Tadeusza Bora- Komorowskiego. Uczniowie klasy Va pod kierunkiem pani Haliny Szpary i Sylwii Wygonik przygotowali i zaprezentowali program słowno-muzyczny pt. "Pamiętamy o Powstaniu Warszawskim", który przypomniał tragiczne chwile sprzed 70 lat.
Następnie nagrodzono uczniów, którzy uczestniczyli w szkolnym konkursie wiedzy o generale Tadeuszu Borze-Komorowskim.
I miejsce - Katarzyna Kądzielawa 5a
II miejsce - Zuzanna Grecka 6a
III miejsce - Jakub Augustyn 6a
W tym dniu odbyło się również pasowanie pierwszoklasistów na uczniów Publicznej Szkoły Podstawowej nr 3. Najmłodsi uczniowie, przygotowani przez panie Lucynę Legutko, Dorotę Bogacz, Krystynę Potyrałę i Annę Puzon zaprezentowali umiejętności wokalne, a po części oficjalnej bawili się w swoich klasach.

01 września 2014

1 września 2014 roku uczniowie Publicznej Szkoły Podstawowej nr 3 im. Tadeusza Bora-Komorowskiego w Dębicy uroczyście powitali nowy rok szkolny 2014/2015. Tradycyjnie pierwsze powakacyjne spotkanie odbyło się na boisku szkolnym wprowadzeniem sztandaru szkoły i odśpiewaniem hymnu państwowego.
Dyrektor szkoły serdecznie powitał uczniów, rodziców, grono pedagogiczne oraz pozostałych pracowników szkoły, życząc wszystkim na progu rozpoczynającego się roku szkolnego realizacji marzeń i planów.
W tym dniu po raz pierwszy dzwonek naszej szkoły zabrzmiał dla uczniów czterech klas pierwszych oraz klasy zerowej.
Jest to kolejny rok dający szansę na rozwijanie własnych zainteresowań, zdobywanie nowej wiedzy, doświadczeń, pozwalający również na kontynuację dotychczasowych zadań.


   

 

   
   
   
   
 

Oświata


men

cke

oke

ko

 

Dębica i okolice


debicki

gdebica

debica

mok

mosir

 

Zobacz


helpline

sieciaki

ojczysty

 

Pogoda dla Dębicy


ojczysty