Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3  im. Generała Tadeusza Bora-Komorowskiego

22 grudnia 2015

Opłatek szkolny

14 października 2015

14 października w naszej szkole odbyła się akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Pan Dyrektor złożył życzenia całej społeczności szkolnej i wręczył nagrody. Uczniowie i Rodzice podziękowali nauczycielom za trud włożony w edukację i wychowanie. Uroczystość umiliły występy młodych artystów z klas drugich przygotowane pod kierunkiem pani Lucyny Legutko, pani Doroty Bogacz, pani Krystyny Potyrały i pani Anny Puzon.

30 września 2015

30 września nasza szkoła obchodziła Święto Patrona - generała Tadeusza Bora-Komorowskiego. Uczniowie klas Vb i VIb pod kierunkiem pani Urszuli Poświat przygotowali i zaprezentowali program artystyczny, który przypomniał tragiczne chwile sprzed 70 lat.
Następnie nagrodzono uczniów, którzy uczestniczyli w szkolnym konkursie wiedzy o generale Tadeuszu Borze-Komorowskim.
I miejsce - Małgorzata Drozdowska 6a
II miejsce - Sabina Mróz 6c
III miejsce - Marcela Wolańska 6a
W tym dniu odbyło się również pasowanie pierwszoklasistów na uczniów Publicznej Szkoły Podstawowej nr 3. Najmłodsi uczniowie, przygotowani przez panie Małgorzatę Kuśnierz, Bożenę Baryłecką, Sylwię Wygonik i Wiesławę Adamek zaprezentowali umiejętności wokalne, a po części oficjalnej bawili się w swoich klasach.

01 września 2015

1 września 2015 roku uczniowie Publicznej Szkoły Podstawowej nr 3 im. Tadeusza Bora-Komorowskiego w Dębicy uroczyście powitali rok szkolny 2015/2016.
Tradycyjnie pierwsze powakacyjne spotkanie odbyło się na boisku szkolnym wprowadzeniem sztandaru szkoły i odśpiewaniem hymnu państwowego.
Dyrektor szkoły serdecznie powitał uczniów, rodziców, grono pedagogiczne oraz pozostałych pracowników szkoły, życząc wszystkim na progu rozpoczynającego się roku szkolnego realizacji marzeń i planów. W tym dniu po raz pierwszy dzwonek naszej szkoły zabrzmiał dla uczniów czterech klas pierwszych.
Jest to kolejny rok dający szansę na rozwijanie własnych zainteresowań, zdobywanie nowej wiedzy, doświadczeń, pozwalający również na kontynuację dotychczasowych zadań.

Oświata

men