Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3  im. Generała Tadeusza Bora-Komorowskiego
39-200 Dębica  ul.Kraszewskiego 37  woj.podkarpackie  telefon-fax 146813289

29 września 2017

29 września nasza szkoła obchodziła Święto Patrona - generała Tadeusza Bora-Komorowskiego. Z tej okazji obejrzeliśmy program poetycki, zatytułowany "A to Polska właśnie". Uczniowie klas VI b, IV c i I b zaprezentowali w nim najpiękniejsze wiersze poświęcone naszej ojczyźnie. Wzruszające widowisko zakończyło się wspólnym odśpiewaniem "Roty". Program przygotowała p. U. Poświat, przy pomocy p. S. Wygonik i p. H. Szpary.
W tym dniu odbyło się również pasowanie pierwszoklasistów na uczniów Publicznej Szkoły Podstawowej nr 3. Najmłodsi uczniowie, przygotowani przez panie Elżbietę Kabarę, Dorotę Bogacz i Annę Winnicką zaprezentowali umiejętności wokalne, a po części oficjalnej bawili się w swoich klasach.

04 września 2017

4 września 2017 roku uczniowie Publicznej Szkoły Podstawowej nr 3 im. Tadeusza Bora-Komorowskiego w Dębicy uroczyście powitali rok szkolny 2017/2018. Tradycyjnie pierwsze powakacyjne spotkanie odbyło się na boisku szkolnym wprowadzeniem sztandaru szkoły i odśpiewaniem hymnu państwowego.
Dyrektor szkoły serdecznie powitał uczniów, rodziców, grono pedagogiczne oraz pozostałych pracowników szkoły, życząc wszystkim na progu rozpoczynającego się roku szkolnego realizacji marzeń i planów.
W tym dniu po raz pierwszy dzwonek naszej szkoły zabrzmiał dla uczniów klas pierwszych oraz klasy "zerowej".
Jest to kolejny rok dający szansę na rozwijanie własnych zainteresowań, zdobywanie nowej wiedzy, doświadczeń, pozwalający również na kontynuację dotychczasowych zadań.

Oświata

men