Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3  im. Generała Tadeusza Bora-Komorowskiego
39-200 Dębica  ul.Kraszewskiego 37  woj.podkarpackie  telefon-fax 146813289

14 października 2016

14 października w naszej szkole odbyła się akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Pan Dyrektor złożył życzenia całej społeczności szkolnej i wręczył nagrody.
Uczniowie i Rodzice podziękowali nauczycielom za trud włożony w edukację i wychowanie.
Uroczystość umiliły występy młodych artystów z klas drugich przygotowane pod kierunkiem pani Sylwii Wygonik, pani Elżbiety Kabary, pani Małgorzaty Kuśnierz i pani Bożeny Baryłeckiej.

30 września 2016

30 września nasza szkoła obchodziła Święto Patrona - generała Tadeusza Bora-Komorowskiego. Uczniowie klas szóstych, pod kierunkiem pani Katarzyny Szukały przygotowali i zaprezentowali program słowno-muzyczny o naszym patronie.
Następnie nagrodzono uczniów, którzy uczestniczyli w szkolnym konkursie wiedzy o generale Tadeuszu Borze-Komorowskim.
I miejsce - Natalia Oskarbska 6a
II miejsce - Natalia Radzik 6b
III miejsce - Szymon Starostka 6a
W tym dniu odbyło się również pasowanie pierwszoklasistów na uczniów Publicznej Szkoły Podstawowej nr 3. Najmłodsi uczniowie, przygotowani przez panią Marzenę Kuchaj zaprezentowali umiejętności recytatorskie i wokalne.

01 września 2016

1 września 2016 roku uczniowie Publicznej Szkoły Podstawowej nr 3 im. Tadeusza Bora-Komorowskiego w Dębicy uroczyście powitali rok szkolny 2016/2017. Tradycyjnie pierwsze powakacyjne spotkanie odbyło się na boisku szkolnym wprowadzeniem sztandaru szkoły i odśpiewaniem hymnu państwowego.
Dyrektor szkoły serdecznie powitał uczniów, rodziców, grono pedagogiczne oraz pozostałych pracowników szkoły, życząc wszystkim na progu rozpoczynającego się roku szkolnego realizacji marzeń i planów.
W tym dniu po raz pierwszy dzwonek naszej szkoły zabrzmiał dla uczniów jednej klasy pierwszej oraz klasy "zerowej".
Jest to kolejny rok dający szansę na rozwijanie własnych zainteresowań, zdobywanie nowej wiedzy, doświadczeń, pozwalający również na kontynuację dotychczasowych zadań.

Oświata

men