Nasi uczniowie w Ogólnopolskim Konkursie Plastyczno-matematycznym pod hasłem „Matematyka jak malowanie”

Aktualności, Plastyka w szkole
12 maja 2021 00:30

📣🎨 Nasi uczniowie, którzy biorą udział w Ogólnopolskim Konkursie Plastyczno-matematycznym pod hasłem „Matematyka jak malowanie” 🙂🎨👍

Oto lista autorów oraz ich prace:
ALEKSANDRA DUDEK – Praca nr 23 Tytuł: „Bez tabliczki trudno żyć”

ALEKSANDRA DUDEK - Praca nr 23 Tytuł: „Bez tabliczki trudno żyć”

FILIP BARTNIK – Praca nr 61 Tytuł: „Matematyczna Abstrakcja ”

FILIP BARTNIK - Praca nr 61 Tytuł: „Matematyczna Abstrakcja”

JAKUB KOLANO – Praca nr 49 Tytuł: „Matematyka królową, a Grecja matką nauk.”

JAKUB KOLANO - Praca nr 49 Tytuł: „Matematyka królową, a Grecja matką nauk”

ŁUKASZ KOPKA – Praca nr 64 Tytuł: „Suma dwóch sum – wyrażenia algebraiczne”

ŁUKASZ KOPKA - Praca nr 64 Tytuł: „Suma dwóch sum - Wyrażenia algebraiczne”

NIKOLA HAMALA – Praca nr 37 Tytuł: „Matematyka królową nauk”

NIKOLA HAMALA - Praca nr 37 Tytuł: „Matematyka królową nauk”

JAK GŁOSUJEMY?
Szanowni Państwo, zapraszamy do głosowania. Oprócz Jury, głosować mogą wszyscy zarejestrowani użytkownicy odwiedzający naszą stronę. Jeżeli ktoś już posiada konto na stronie SIGNUM powinien zalogować się i wypełnić wyświetlony formularz. Jeśli ktoś jeszcze nie ma konta, powinien je utworzyć wybierając na stronie SIGNUM „Logowanie” i „Zarejestruj się”
oraz potwierdzić chęć rejestracji klikając link w otrzymanym mailu. Od tej chwili można się logować i przystąpić do głosowania.
Głosy można oddawać do 10 maja 2021 r. włącznie.
Głosowanie będzie aktywne od 30.04.2021 od godz. 0.01.

UWAGA!!!
Warto wcześniej wybrać prace (zanotować ich numery i tytuły),
by potem tylko je wskazać. W formularzu do głosowania nie ma możliwości podejrzenia samej pracy (tylko jej tytuł). Nie można również zagłosować częściowo i potem dokończyć głosowanie.

Aby oddać głos, należy wskazać 5 prac!

Mamy nadzieję, że jak zawsze, to i tym razem możemy liczyć na naszych przyjaciół i autorzy pięknych obrazów zbiorą wystarczającą ilość głosów 💛🧡❤️
Serdecznie dziękujemy naszym młodym artystom za godne reprezentowanie naszej szkoły
w ogólnopolskim konkursie, gratulujemy wspaniałych pomysłów i pięknych obrazów 💛🧡❤️