Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 w Dębicy

im. Generała Tadeusza Bora-Komorowskiego

🇵🇱 🎨ŚWIĘTO FLAGI 🎨🇵🇱

Aktualności, Plastyka w szkole
2 maja 2021 16:38

Mamy zaszczyt przedstawić dokonania uczniów klas czwartych, którzy w ramach lekcji plastyki w wyjątkowy sposób przygotowali się do obchodów Święta Flagi. Barwy narodowe potraktowali jako bardzo osobisty symbol, z którym każdy Polak winien się utożsamiać 🇵🇱
Każdy z nas jest inny, ale przecież tak wiele nas łączy 🥰Różnorodność i niepowtarzalność widać w powstałych pracach plastycznych, które łączył przecież jeden temat. To doskonały przykład naszej odmienności, ale i zarazem poczucia więzi i jedności. Tak jest przecież nasza Ojczyzna 🇵🇱👍
W radosnym, majowym nastroju pozdrawiamy wszystkich naszych przyjaciół i zapraszamy do wspólnego świętowania 🇵🇱🌺🙂

Holler Box
Skip to content