ROK SZKOLNY 2022/2023

Przewodnicząca – Nikola Gawlik 8b
Zastępca: Izabella Oskarbska 8c

Członkowie Samorządu Uczniowskiego:

Julia Badowska 8b, Nikola Białek 8b, Oliwia Kuszaj 8b, Aleksandra Skirtun 8b, Emilia Cabaj 8b, Karol Dąbrowski 8b, Antonio Sury 8b, Aleksandra Dudek 8b, Kornelia Szukała 7a, Aleksandra Parys 8d, Karolina Misielak 8d, Kinga Żurek 8d, Jan Krzysztofek 6a, Wojciech Filipek 6c, Karolina Pazdro 6c, Gabriela Różańska 6c, Michał Poświat 6b, Hanna Borowiec 6b, Igor Pękala 6b, Karolina Kumięga 6b, Karolina Tęcza 6b, Jakub Tarczyński 6b.

Poczet sztandarowy:

Poczet sztandarowy

Magdalena Mika 8b, Sebastian Boznański 8b, Karolina Głogowska 8b

Poczet flagowy:

Julia Osiniak 7a, Kinga Kuta 7a, Gabriel Żurek 7a

NASZE DZIAŁANIA

W październiku Samorząd Uczniowski wraz ze Szkolnym Kołem Wolontariatu włączył się w zbiórkę dla Domu Miłosierdzia w Brzuchowicach we Lwowie. Zebrane rzeczy zostaną przekazane do placówki poprzez Tarnowski Wolontariat Misyjny. Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w tę akcję.

ROK SZKOLNY 2021/2022

Przewodnicząca – Jagoda Biernat 8b
Zastępca: Nikola Gawlik 7b

Członkowie Samorządu Uczniowskiego:
Hanna Biela 8b, Ewa Wiercioch 8b, Julia Kabat 8b, Emilia Kramarz 8b, Szymon Dziurzyński 8b, Marcel Kras 8b, Zuzanna Krzyś 8b, Antonina Zarychta 8b, Julita Monsiel 8b, Anna Pisarz 8b,
Wiktoria Ochab 8a, Sebastian Wnęk 8a, Karolina Maduzia 8a, Maksymilian Kalina 7b,
Julia Badowska 7b, Wiktoria Mazanek 7b, Karolina Głogowska 7b, Agnieszka Pieniążek 7b,
Nikola Białek 7b, Oliwia Kuszaj 7b, Aleksandra Skirtun 7b, Emilia Cabaj 7b, Julia Osiniak 6a,
Kornelia Szukała 6a, Izabella Oskarbska 7c, Maja Dziurgot 8c, Julia Wójcik 8c, Aleksandra Parys 7d,
Emilia Kamińska 7d, Karolina Misielak 7d, Kinga Żurek 7d, Emilia Strzok 8c,
Roksana Szymaszek 8c, Emilia Bielatowicz 8c, Nikodem Kalita 8c

Samorząd Uczniowski 2021/2022

Poczet Sztandarowy:
Martyna Bąk 8b
Bartłomiej Sak 8b
Kamila Pych 8b

Poczet Flagowy:
Magdalena Mika 7b
Aleksandra Dudek 7b
Sebastian Boznański 7b

ROK SZKOLNY 2020/2021

Przewodniczący – Dawid Pych 8a

Członkowie Samorządu Uczniowskiego:
Zuzanna Borowiec 8a, Patryk Brandys 8a, Amelia Górny 8a, Oliwia Grzyb 8a, Emilia Retmańczyk 8a, Wiktor Stępień 8a, Kacper Filipski 8b, Michalina Kozioł 7a, Wiktoria Ochab 7a, Jagoda Biernat 7b, Kabat Julia 7b,  Julita Monsiel 7b, Oliwia Pękala 7b, Kamila Pych 7b, Zuzanna Krzyś 7b, Hanna Biela 7b, Bartłomiej Sak 7b, Julia Surowiec 7d, Oliwia Smoleń 7d, Nikola Białek 6b, Nikola Gawlik 6b, Magdalena Mika 6b, Aleksandra Skirtun 6b

❤️🧡💛💚💙 (czerwiec 2021)
SPRAWOZDANIE Z PRACY SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO PRZY SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 3 W DĘBICY W II SEMESTRZE roku szkolnego 2020/2021

• W styczniu 2020 włączyliśmy się w akcję „Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy” udostępniając e-skarbonkę WOŚP.
  • W okolicach 21 marca w Pierwszy Dzień Wiosny wspólnie z panem Romanem Przewoźnikiem zorganizowaliśmy Konkurs Szalonych Fryzur online. Wszyscy uczestnicy, którzy przysłali zdjęcia swoich fryzur otrzymali podziękowania i dyplomy oraz oceny celujące z plastyki.
  • W tym semestrze również włączyliśmy się w akcję „Zbieram Plastikowe Nakrętki”. 5 dużych worków nakrętek odebrała mama chorej potrzebującej dziewczynki Igi Jaros.
  • Przed zakończeniem roku szkolnego nadaliśmy audycję „Jak bezpiecznie spędzić wakacje?”
  • W ostatnich dniach roku szkolnego zorganizowaliśmy akcję pomocy dla ludzi, których domy spłonęły w pożarze koło Nowego Targu. Zbieraliśmy środki czystości i żywność długoterminową.
  • Cały czas zbieramy baterie w ramach ogólnopolskiego programu zbiórki zużytych baterii „Reba”.
  • Samorząd Uczniowski przeprowadzał losowanie tzw. szczęśliwego numerka oraz wykonywał gazetki okolicznościowe w gablocie.

❤️🧡💛💚💙
❤️ AKCJA „ODKRĘĆMY SIĘ DLA IGI” ❤️ (czerwiec 2021)

Nasza Szkoła aktywnie włączyła się w akcję pomocy dla Igi, którą zorganizowali: Szkolne Koło Wolontariatu Helpiki i Samorząd Uczniowski Szkoły Podstawowej nr 11 w Dębicy.
Serdecznie dziękujemy naszym uczniom, rodzicom, nauczycielom i Samorządowi Uczniowskiemu
za zaangażowanie i szybkie działanie 🧡👏 Szczegóły akcji prezentuje Publiczna Szkoła Podstawowa nr 11 z Oddziałami Integracyjnymi w Dębicy na swojej stronie internetowej:
Odkręćmy się dla Igi

AKCJA ODKĘĆMY SIĘ DLA IGI
AKCJA „ODKĘĆMY SIĘ DLA IGI”

❤️🧡💛💚💙 (luty 2021)
SPRAWOZDANIE Z PRACY SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO PRZY SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 3 W DĘBICY W I SEMESTRZE roku szkolnego 2020/2021

• We wrześniu opracowaliśmy plan pracy na rok 2020/2021 i zagospodarowaliśmy gablotę informacyjną „SU informuje…”, w której wykonujemy gazetki okolicznościowe.
  • Od września działa tzw. „Twój szczęśliwy numerek”.
  • Od 24 do 30 września zorganizowaliśmy akcję Pomoc dla schroniska –przytuliska „Psi Azylek” i fundacji „Zwierzęta w potrzebie”. Zebraną karmę, koce, miski, smycze, zabawki oraz pieniądze (250,36zł) na karmę przekazaliśmy Fundacji.
  • 30 września pomagaliśmy w organizacji imprezy z okazji Dnia Patrona Szkoły oraz ślubowania pierwszaków.
  • 14 października podczas obchodów Dnia Edukacji Narodowej złożone zostały życzenia i symboliczne prezenty nauczycielom i wszystkim pracownikom szkoły.
  • Cały czas trwa akcja „Zbieram Plastikowe Nakrętki”.
  • Zbieramy zużyte baterie w ramach programu Reba.
❤️🧡💛💚💙
W dniach od 24 września do 2 października 2020 r. Samorząd Uczniowski zorganizował zbiórkę dla kotków i piesków, które znajdują się pod opieką Fundacji „Psi Azylek – zwierzęta w potrzebie”. Zebraną karmę, miski i koce nasza uczennica Aleksandra Skirtun, która jest wolontariuszką tego schroniska zawiozła do Podgrodzia. Zebraliśmy również pieniądze w kwocie 250 zł, za które została zakupiona karma dla podopiecznych fundacji. Dziękujemy wszystkim uczniom za włączenie się w tę akcję. To pokazuje jak wrażliwe na krzywdę zwierząt są Wasze serca. 💙💚💛🧡❤️
Samorząd Uczniowski - akcja wspierająca "Psi Azylek"
Samorząd Uczniowski – akcja wspierająca „Psi Azylek”