Publiczna Szko艂a Podstawowa nr 3 w D臋bicy

im. Genera艂a Tadeusza Bora-Komorowskiego

馃憦馃憤馃憦馃憤馃憦馃憤馃憦

Aktualno艣ci, Konkursy wiedzowe
3 wrze艣nia 2023 15:07

Uczniowie naszej szko艂y drugi rok z rz臋du uzyskali najwy偶szy wynik z egzaminu 贸smoklasisty w艣r贸d wszystkich szk贸艂 publicznych naszego miasta 馃憦馃憤馃憦
Zaj臋li wysokie 贸sme miejsce na 65 szk贸艂 powiatu d臋bickiego 馃憦馃憤馃憦

Serdecznie gratulujemy naszym Absolwentom wspania艂ych wynik贸w z egzaminu 贸smoklasisty i 偶yczymy powodzenia w progach nowych szk贸艂, kt贸re wybrali 馃グ

Spe艂niajcie swoje marzenia!

Z wielk膮 dum膮, rado艣ci膮 i zaszczytem przekazujemy wyniki naszych absolwent贸w z egzamin贸w 贸smoklasisty.  Zar贸wno z j臋zyka polskiego, matematyki, jak i j臋zyka angielskiego wyniki Publicznej Szko艂y Podstawowej nr 3 w D臋bicy przewy偶szaj膮 艣rednie wyniki gminy, powiatu, wojew贸dztwa i kraju, co przedstawia tabela poni偶ej:

WYNIKI-EGZAMINOW-KLAS-8-2022-23-1

Z j臋zyka polskiego uczniowie uzyskali wynik bardzo wysoki (8 stanin w 9-cio stopniowej skali staninowej) co oznacza, 偶e tylko 4% szk贸艂 w Polsce uzyska艂o lepszy wynik ni偶 nasi uczniowie, a 7% szk贸艂 wynik por贸wnywalny.

Z matematyki oraz j臋zyka angielskiego by艂 to wynik powy偶ej 艣redniej (6 stanin w 9-cio stopniowej skali staninowej) co oznacza, 偶e 23% szk贸艂 w Polsce uzyska艂o lepszy wynik ni偶 nasi uczniowie, a 17% szk贸艂 wynik por贸wnywalny.

To wielki sukces wszystkich uczni贸w oraz ich nauczycieli 馃憦馃憤馃憦

LAUREACI WOJEW脫DZKICH KONKURS脫W PRZEDMIOTOWYCH 2022 23

 Gratulujemy wspania艂ych wynik贸w naszym absolwentom i ich rodzicom 馃憦馃憤馃憦

By艂 to kolejny bardzo dobry rok szkolny w kontek艣cie osi膮gni臋膰 m艂odzie偶y.

Du偶y sukces odnie艣li uczniowie naszej szko艂y w Przedmiotowych Konkursach Kuratoryjnych – zostaj膮c laureatami czy finalistami.

Konkursy przedmiotowe zapewniaj膮 laureatom i finalistom liczne przywileje. S膮 nimi przede wszystkim zwolnienie z cz臋艣ci egzaminu zewn臋trznego, dodatkowe punkty do szko艂y 艣redniej oraz pierwsze艅stwo w rekrutacji do szko艂y ponadpodstawowej. Sprawdzaj膮 gruntownie wiedz臋 i umiej臋tno艣ci oraz przygotowuj膮 do dalszego kszta艂cenia.

Z wielk膮 rado艣ci膮 przypominamy o sukcesach uczni贸w naszej szko艂y w roku szkolnym 2022/2023 馃グ

Nasza plac贸wka zdoby艂a 1 tytu艂 laureata i 3 tytu艂y finalisty.

LAUREATEM KONKURSU PRZEDMIOTOWEGO Z GEOGRAFII zosta艂 Karol Mat艂ok z klasy 8c. Ucznia przygotowywa艂a pani Bo偶ena Skowron.

FINALISTAMI KONKURSU PRZEDMIOTOWEGO Z CHEMII zostali: Karol Mat艂ok i Aleksandra Jezuit z klasy 8c oraz Miko艂aj Dejko z klasy 8d. Uczni贸w przygotowywa艂a pani Ma艂gorzata Kasowicz.

Nawet najmniejszy sukces ucznia 鈥 jest sukcesem szko艂y, rado艣ci膮 dla uczestnika konkursu oraz powodem do dumy dla rodzica. Ka偶dy jest okupiony po艣wi臋ceniem i wyrzeczeniami. Sukcesy nie pojawiaj膮 si臋 znik膮d 鈥 to ci臋偶ka i systematyczna praca ucznia oraz wspieraj膮cego go nauczyciela.  Zdobycie tytu艂u laureata lub finalisty podnosi poczucie swojej warto艣ci i motywuje do dalszego dzia艂ania.

Z dum膮 wspominamy r贸wnie偶 wielkie sukcesy naszych uczni贸w w zawodach sportowych i konkursach artystycznych. Wspaniale reprezentowali nasz膮 szko艂臋 osi膮gaj膮c najlepsze wyniki na szczeblu miejskim, powiatowym i og贸lnopolskim 馃憦馃憤馃憦

Jeszcze raz wszystkim laureatom oraz finalistom r贸偶nych konkurs贸w i zawod贸w serdecznie gratulujemy 馃憦馃憤馃憦

Dobro dziecka i jego osi膮gni臋cia warte s膮 ka偶dego trudu.

Wyj膮tkowe dokonania uczni贸w w roku szkolnym 2022/2023 utwierdzaj膮 nas w przekonaniu, 偶e warto rozwija膰 zainteresowania i uzdolnienia naszych wychowank贸w.  Niech te偶 b臋d膮 zach臋t膮 dla m艂odszych kole偶anek i koleg贸w do pracy, nauki, zdobywania wiedzy oraz umiej臋tno艣ci,
a tak偶e rozwijania swoich pasji 馃グ

Przed nami nowy rok szkolny, nowe ciekawe wyzwania!
Niech rok 2023/2024 b臋dzie dla nas wyj膮tkowo dobry 馃グ馃憤

Skip to content