🎨 GALERIA BEZDOMNA DĘBICA 2020 – nasi uczniowie wraz z nauczycielem plastyki na wspólnej wystawie dzieł sztuki.

30 grudnia 2020 02:38

Miło nam zaprezentować szczególnych uczestników, którzy wzięli udział w tegorocznej „Galerii bezdomnej”, organizowanej w naszym mieście już po raz szósty. Swoje dzieła prezentowali: Amelia Kuczyńska, kl. IV b, Aleksandra Parys, kl. VI d, Julia Badowska, kl. VI b, Nikola Gawlik, kl. VI b, Roman Przewoźnik. „Galeria bezdomna” pozwala każdemu twórcy przedstawić własne dzieła z różnych dziedzin sztuki. Cieszę się, że nasze uczennice skorzystały z takiej możliwości. Serdecznie gratuluję naszym młodym artystkom i dziękuję za wspaniałe towarzystwo w ramach wyjątkowej wystawy 🥰 Już dziś zapraszam na kolejną edycję w przyszłym roku. Może krąg młodych twórców będzie jeszcze większy?