Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 w Dębicy

im. Generała Tadeusza Bora-Komorowskiego

III miejsce 🥉w Dębickich Igrzyskach Dzieci

Aktualności, Osiągnięcia sportowe
27 marca 2023 02:03

W turnieju dwójek siatkarskich nasi chłopcy zdobyli III miejsce 👏

Brązowi medaliści to:
Jan Drąg, kl. 4a
Ignacy Jachym, kl. 4a
Szkołę reprezentowali również:
Paweł Hajdon, kl. 4a i Łukasz Lipa, kl. 4b,
Brajan Hebda, kl. 4b i Hubert Kędziera, kl.4b.
Opiekun: Urszula Fila.

Serdecznie gratulujemy walecznej postawy i miejsca na podium 👏👍

Przejdź do treści