Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 w Dębicy

im. Generała Tadeusza Bora-Komorowskiego

II miejsce dla Kacpra w konkursie „Niepodległość jest z Nas”

Aktualności, Konkursy artystyczne, Plastyka w szkole
11 listopada 2021 19:41

10 listopada 2021 r. w Domu Kultury „Mors” w ramach XI Rautu Niepodległościowego odbyło się podsumowanie konkursów dla dzieci i młodzieży z powiatu dębickiego zorganizowanych przez Stowarzyszenie Wspólnota Ziemi Dębickiej, II Liceum Ogólnokształcące im. ks. Jana Twardowskiego w Dębicy i Miejski Ośrodek Kultury
w Dębicy.

Z ogromną satysfakcją informujemy, iż w konkursie plastycznym w kategorii klas od I do III nasz uczeń klasy pierwszej – KACER KULIG, zdobył II miejsce.
Serdecznie gratulujemy wspaniałego sukcesu 🥰🎨👏

Nagrodzeni w Powiatowym Konkursie Plastycznym "Niepodległość jest z Nas"
Nagrodzeni w Powiatowym Konkursie Plastycznym „Niepodległość jest z Nas” (pierwszy od prawej – Kacper Kulig), zdjęcie pochodzi z artykułu portalu ziemiadebicka.plW tym roku zadanie konkursowe dla młodszych uczniów polegało na przygotowaniu ilustracji, zainspirowanej opowieścią o życiu Edmunda Bojanowskiego. Starsi uczniowie mogli przedstawić życie błogosławionego w komiksie. Kacper zarówno pod względem artystycznym, jak i treściowym wspaniale opowiedział o błogosławionym Edmundzie Bojanowskim. Z przyjemnością prezentujemy kompozycję Kacperka:

Kacper Kulig, kl. Ia - "Opowieść o bł. Edmundzie Bojanowskim"
Kacper Kulig, kl. Ia – „Opowieść o bł. Edmundzie Bojanowskim”

Prezentujemy także inne nagrodzone i wyróżnione prace konkursowe, które znalazły się na wystawie pokonkursowej w Domu Kultury „Mors”

W gronie uczniów naszej szkoły, którzy wzięli udział w konkursie znaleźli się:
ALEKSANDRA PARYS 7D, JULIA SZEWC 4B, MAJA KOLENDA 5A, NIKOLA GAWLIK 7B i ZUZANNA REGUŁA 2A.

Serdecznie dziękujemy wszystkim za piękne prace
i godne reprezentowanie naszej szkoły w konkursie plastycznym 🥰🎨👏

Zapraszamy także do artykułu portalu ziemiadebicka.pl

Skip to content