Mamy mistrzynie Dębickich Igrzysk Dzieci 😍👏
Aktualności, Osiągnięcia sportowe27 marca 2023 02:10
Dziewczęta z klas czwartych, które pozazdrościły starszym koleżankom, były bezkonkurencyjne na parkiecie SP nr 10 podczas Dębickich Igrzysk Dzieci w dwójkach siatkarskich 🤩👏👍
Ewa Krupa z klasy 4a i Julia Struzik z klas 4b nie dały rywalkom żadnych szans i wygrały wszystkie z dziewięciu meczy, które miały do rozegrania!
W ten oto sposób zdobyły 1 miejsce i złote medale 🥇👏👍




Serdecznie gratulujemy dziewczętom i dziękujemy za piękne reprezentowanie naszej szkoły 🥰

