Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 w Dębicy

im. Generała Tadeusza Bora-Komorowskiego

Osiągnięcia sportowe w roku szkolnym 2019/2020

Osiągnięcia sportowe
18 lutego 2021 17:54
  • III Dębickie Igrzyska Dzieci:

– Indywidualne Mistrzostwa w LA – Bartłomiej Osiniak – 2 miejsce w skoku w dal,   Michał Kipa – 2 miejsce w biegu na 100 m,

– tenis stołowy chłopców – Kornel Madejski, Konrad Papiernik, Piotr Hładyszewski – 5 miejsce

– piłka ręczna chłopców – Kornel Madejski, Piotr Hładyszewski, Michał Kipa, Konrad Borowiec,  Karol Parys, Bartłomiej Osiniak, Filip Skok, Igor Czuchra, Jakub Drożdż, Maciej Mikuła, Norbert Puchacz – 6 miejsce

– piłka siatkowa chłopców Kornel Madejski, Konrad Papiernik, Piotr Hładyszewski, Michał Kipa, Szymon Mądro, Bartłomiej Osiniak, Filip Skok, Igor Czuchra, Jakub Drożdż, Maciej Mikuła, Norbert Puchacz – 4 miejsce

Dębickie Igrzyska Dzieci – zawodach piłki siatkowej klas 4-6 dziewczęta wywalczyły srebrny medal. Drużyna dziewcząt wystąpiła w składzie: Ewa Wiercioch 6b, Martyna Bąk 6b, Antonina Zarychta 6b, Emilia Kramarz 6b, Weronika Petrykowska 6b,Klaudia Cieslak 6d, Julia Kabat 6b, Anna Stasicla 6d, Gabriela Maj 5c.

  • Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej

– Indywidualne Mistrzostwa w LA – Bartłomiej Osiniak – 2 miejsce w skoku w dal

Holler Box
Skip to content