Ruszajcie w swoją drogę…
Aktualności26 czerwca 2026 15:51
Wspominajcie Naszą „Trójeczkę” jak najlepiej, wracajcie do Nas kiedy tylko chcecie, a teraz…
Rozłóżcie skrzydła szeroko i ruszajcie w dalszą podróż…
Niech Wasza droga kochani Absolwenci poprowadzi Was do sukcesu, szczęścia i spełnienia marzeń 🥰
Zapraszamy Was serdecznie do grupy Absolwenci – Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 w Dębicy, gdzie będziecie mogli dzielić się z Nami wspomnieniami i przedstawiać swoje dalsze losy 🧡
A teraz…
Wróćmy myślami do uroczystego zakończenia roku szkolnego☺️




