Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 w Dębicy

im. Generała Tadeusza Bora-Komorowskiego

Szkoła do hymnu…

Aktualności
11 listopada 2020 00:42
🇵🇱

Dzisiaj, 10 listopada o godzinie 11.11 nasi uczniowie wraz z nauczycielami w ramach Ogólnopolskiej Akcji „Szkoła do hymnu” uroczyście odśpiewali Mazurka Dąbrowskiego. Co prawda okoliczności tegorocznego świętowania Dnia Odzyskania Niepodległości były niezwykłe, bowiem obowiązuje nas nauka zdalna i mogliśmy pozwolić sobie jedynie na wirtualny kontakt z kolegami i nauczycielami, lecz mimo wszystko staraliśmy się zjednoczyć we wspólnym wspomnieniu tak ważnego wydarzenia w historii naszej Ojczyzny jakim było odzyskanie niepodległości w 1918 roku. Serdecznie dziękujemy wszystkim zaangażowanym w realizację tego wyjątkowego przedsięwzięcia. Prezentujemy skromną pamiątkę dzisiejszej uroczystości z drobnym elementem wspomnienia świętowania Odzyskania Niepodległości w ubiegłym roku szkolnym. Zapraszamy do oglądania 🙂

Naszą inicjatywę doceniają lokalne media.

„Co prawda okoliczności tegorocznego świętowania Dnia Odzyskania Niepodległości były niezwykłe, bowiem obowiązuje nas nauka zdalna i mogliśmy pozwolić sobie jedynie na wirtualny kontakt z kolegami i nauczycielami, lecz mimo wszystko staraliśmy się zjednoczyć we wspólnym wspomnieniu tak ważnego wydarzenia w historii naszej Ojczyzny jakim było odzyskanie niepodległości w 1918 roku. Serdecznie dziękujemy wszystkim zaangażowanym w realizację tego wyjątkowego przedsięwzięcia.”

„Szkoła do hymnu” 2020

Otrzymaliśmy pamiątkowy dyplom i oficjalne podziękowanie za udział w ogólnopolskiej akcji pod patronatem Ministra Edukacji i Nauki.

Skip to content