Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 w Dębicy

im. Generała Tadeusza Bora-Komorowskiego

SZKOLNY KONKURS WIEDZY O PATRONIE SZKOŁY

Aktualności, Konkursy wiedzowe
29 września 2020 09:51

28 września 2020 r. – SZKOLNY KONKURS WIEDZY O PATRONIE SZKOŁY generale Tadeuszu Borze-Komorowskim. W konkursie uczestniczyli następujący uczniowie: Kl. VII a – Bartosz Zaborowski, kl. VII b – Jagoda Biernat, Julia Kabat, Weronika Petrykowska, Bartłomiej Sak, Ewa Wiercioch, kl. VII c – Sebastian Bereś, Paweł Bochnia, kl. VIII a – Emilia Retmańczyk, Kacper Stachnik, Konrad Szukała,Kl. VIII c – Karolina Kudroń, Weronika Kudroń, Roksana Przybyło, Maciej Wojnarski.

Wyniki: I miejsce – Konrad Szukała, II miejsce – Weronika Kudroń,III miejsce – Karolina Kudroń.

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczniom za zaangażowanie w poznawanie biografii naszego patrona i gratulujemy zwycięzcom konkursu ❤️👏Konkurs przygotowała i przeprowadziła pani Katarzyna Szukała – nauczycielka historii w naszej „Trójeczce”. Dziękujemy 🥰

Skip to content