Wspaniałe sukcesy naszych uczennic

21 listopada 2021 13:34

I Powiatowy Konkurs Języka Angielskiego dla uczniów szkół podstawowych
MASTER OF WORDS
edycja I ”BACK TO SCHOOL”

Konkurs został zorganizowany przez Zespół Szkół Ekonomicznych w Dębicy i polegał na sprawdzeniu znajomości słownictwa z języka angielskiego   z wybranego działu tematycznego, funkcji językowych oraz wybranych struktur gramatycznych na poziomie B1. Tegorocznym tematem konkursu było BACK TO SCHOOL, a więc wśród pytań konkursowych znalazło się słownictwo i zwroty związane z edukacją, nauką stacjonarną i online, etapami edukacji, przedmiotami szkolnymi, wyposażeniem itd.   Konkurs odbył się w dwóch kategoriach:

a) MASTER OF THEORY sprawdzającej poziom wiedzy i umiejętności  z wybranego zakresu tematycznego ( w tej kategorii uczniowie pisali test o tematyce ”Back to school” , w którym rozwiązywali zadania konkursowe)

b) MASTER OF PRACTICE – sprawdzającej umiejętność  autoprezentacji w języku angielskim (w tej kategorii uczniowie przesyłali prezentacje multimedialne o tytule ”Back to school”)

Konkurs odbył się  18 listopada 2021 r. o godzinie  10:00 w Zespole Szkół Ekonomicznych przy  ul. Ogrodowej 20.

Z naszej szkoły w konkursie wzięli udział:

W kategorii MASTER OF THEORY:

Hanna Biela 8b
Ewa Wiercioch 8b
Emilia Kramarz 8b
Antonina Zarychta 8b

Hanna Biela zajęła I miejsce !!!

Hanna Biela - I miejsce w konkursie
Hanna Biela – I miejsce w konkursie

W kategorii MASTER OF PRACTICE:

Emilia Kramarz 8b
Ewa Wiercioch 8b
Milena Dąbrowska 8b
Wiktor Nauka 8b
Jagoda Biernat 8b

Emilia Kramarz zajęła II miejsce !!!

Emilia Kramarz - II miejsce w konkursie
Emilia Kramarz – II miejsce w konkursie

Serdecznie gratulujemy wspaniałych sukcesów i dziękujemy pani Edycie Augustyn za opiekę na uczennicami.