Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 w Dębicy

im. Generała Tadeusza Bora-Komorowskiego

Wspaniałe sukcesy na Igrzyskach Młodzieży Szkolnej👏

Aktualności, Osiągnięcia sportowe
16 kwietnia 2023 00:34

13 kwietnia chłopcy reprezentowali naszą szkołę w indywidualnych i drużynowych Biegach Przełajowych w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej na szczeblu miejskim i powiatowym.
Drużynowo zdobyli II miejsce w mieście oraz w powiecie 👏🥈💪

🥈Srebrni medaliści to:
Bartłomiej Bielatowicz 8c
Filip Biernat 8c
Gabriel Petrykowski 8c
Konrad Szuba 8c
Przemysław Marek 8d
Kacper Mroczek 8b

Drużyna chłopców reprezentująca naszą szkołę w Miejskich i Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej
Drużyna chłopców reprezentująca naszą szkołę w Miejskich i Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej

Indywidualnie bezkonkurencyjny był Bartłomiej Bielatowicz,
który zdobył I miejsce w mieście, jak i w powiecie
👏🥇🏆💪

Bartłomiej Bielatowicz - złoty medalista Powiatowych Igrzysk Młodzieży Szkolnej w indywidualnych biegach przełajowych
Bartłomiej Bielatowicz – złoty medalista Powiatowych Igrzysk Młodzieży Szkolnej w indywidualnych biegach przełajowych

Przemysław Marek wywalczył III miejsce w mieście oraz w powiecie👏🏆🥉💪

Przemysław Marek - brązowy medalista Powiatowych Igrzysk Młodzieży Szkolnej w indywidualnych biegach przełajowych
Przemysław Marek – brązowy medalista Powiatowych Igrzysk Młodzieży Szkolnej w indywidualnych biegach przełajowych

Opiekun: Urszula Fila

Dziękujemy za wspaniałe reprezentowanie szkoły i składamy gratulacje wszystkim naszym zawodnikom 👏🥰💪

Przejdź do treści